Sunday, August 17, 2008

2007

Tekivad esimesed maavaidlused, õnneks jõuavad pooled kokkuleppele ja jooks saab siiski oma tavapärasel marsruudil toimuda. Osalejate arv jõuab peaaegu rekordilise tasemeni. />Tähelepanu leiab jooks vilksamisi ka Pulleritsu spordiblogis.
Jooksust saab lugeda selles Urvaste Valla Lehe numbris, minu isiklik kogemus on kirjas siin.
Ja tulemused on olemas veel nii Spordiportaalis, kui ka EKJL kodulehe peal />
Start on antud

Lastejooks

Võitja Ivar Ivanov

Timo Sillal jäi võidust Uhtjärvel napilt puudu - 8 sekundit on väikseim vahe, millega esikoht võidetud. Aga kuu aega hiljem sai Timo juba hoopis kaalukamal võistlusel esikoha.

Seekord võitis juba 14-aastane Rõuge tüdruk Kristiina Kriisa 14. ümber Uhtjärve jooksu.

Kristiinat saadab ikka Uhtjärve jooksul veteranide suusamaailmameister Karin Laine, kes ka rahulikult raja väljaspool arvestust läbi jalutab.